iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksureform ootab stopptuld

Maksureform ootab stopptuld

Rubriik: Postimees

Kai Kalamees ja Madis Filippov kirjutavad Postimehes, et 2009. aasta eelarvega vaeva nägev valitsus on valiku ees, kas minna edasi riigikassast miljardeid kroone hammustava maksureformiga või peatada oma valimislubaduste elluviimine. Samal teelahkmel seisti ka juuli keskel, mil otsustati jätta tulumaksuseadus rahule ja lõigata kulutusi maha mujalt. Praegu on riigi rahaline seis aga lausa katastroofihõnguline.

Olukorras, kus ministrid küsisid eelarve üheksa miljardi krooniga lõhki ning tulekul on inimeste lauskoondamised ja isegi lastetoetuste kärped, on maksulanguse peatamisega nõus nii sotsid kui ka Isamaa ja Res Publica Liit.«Maksureformi edasilükkamisele meil alternatiivi pole,» teatas sotsiaaldemokraatliku erakonna üks liidreid Eiki Nestor, kelle väitel ei saa rahvast madalate maksudega hullutada.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=28234Vt samal teemal ka Postimehe juhtkirja: On pausiaeg.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus