iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksupoliitika kütab kirgi

Maksupoliitika kütab kirgi

Rubriik: Äripäev

Lemmi Kann kirjutab Äripäevas, et rahandusminister Ivari Padari soov kehtestada uusi makse ja külmutada tulumaksureform tekitab koalitsioonis erimeelsusi.

"Uute maksude kehtestamine praegu on väga halb plaan," ütles Reformierakonna fraktsiooni esimees Keit Pentus. Reformierakonna aseesimehe Jürgen Ligi hinnangul peaks kõigepealt üle vaatama riigil juba olevad kohustused, mis takistavad koalitsioonilepingu prioriteetide elluviimist. Reformierakonna jaoks on üks sellistest tulumaksu alandamine. Peaminister Andrus Ansip kinnitas reedesele kabinetiistungile minnes, et ta ei toeta tulumaksumäära alandamise peatamist.

Sotsiaaldemokraadid eesotsas Padariga on aga seda meelt, et tulumaksureform tuleks külmutada. "Eks Reformierakond peab oma laulu laulma. Igal lapsel oma laul. Piltlikult öeldes Vene maksukoormusega me Skandinaavia heaolu ei saavuta," ütles Padar uudistesaatele "Reporter", kommenteerides Reformierakonna vastuseisu uute maksude kehtestamisele ja tulumaksu külmutamisele.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3956/uud_uudidx_395606.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus