iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksupakett Riigikogus

Maksupakett Riigikogus

Rubriik: EML

Rahandusministeerium valmistas ette mitmete uute maksude ning maksumuudatuste eelnõud. Nüüdseks on eelnõud kenasti jõudnud Riigikogusse ja saanud endale uued numbrid. Kui algselt oli mitu eraldi eelnõud, siis tulenevalt otstarbekuse jm kaalutlustest, liideti osad eelnõud kokku - see peaks hõlbustama eelnõu menetlemist ning ka menetlusega seotud dokumentide jälgitavust.

Ühte koondatud eelnõuga muudetakse tulumaksuseaduses sätestatud osalusoptsioonide maksustamise reegleid, kehtestatakse panditulumaks, pangamaks, muudetakse majutuskulude maksustamist ning kehtestatakse kilovatimaks.Eraldi eelnõudena menetletakse haltuuramaksu (ettevõtluskonto), maateemaksu, limonaadimaksu ja pakendimaksu.1. 460SE pakendimaks 2.

458SE tulumaksukobar3. 457SE limonaadimaks4. 454SE haltuuramaks5. 419SE maanteemaks Jürgen Ligi viimast furoori tekitanud arvamust vaata siit: http://epl.delfi.ee/news/arvamus/uus-eesti-idioodid?id=78075092Varasemaid redaktsioone vt siit: http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=9411Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus