iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksundusalaste uurimustööde võistlus 2006

Maksundusalaste uurimustööde võistlus 2006

Rubriik: EML

Julgustamaks maksundusalaste uurimustööde kirjutamist, kuulutab Maksumaksjate Liidu Fond koostöös Eesti Maksumaksjate Liiduga seitsmendat aastat välja maksundusalaste uurimustööde võistluse.

Osalemistingimused:1. Uurimistööde võistlusele esitatud tööd peavad olema seotud otseselt või kaudselt maksundusega.2. Esitatavad tööd võivad olla nii õpingute raames valminud kui spetsiaalselt võistluse jaoks kirjutatud tööd. Tööd ei tohi olla varem avaldatud.3. Võistlustöö tuleb esitada eesti keeles. 4. Võistlustööd tuleb esitada hiljemalt 15.

juuniks 2006 aadressil Maksumaksjate Liidu Fond, Ahtri 6a (VII korrus), 10151 Tallinn või saata elektronpostiga aadressile: voistlus@maksumaksjad.ee. 5. Võistlustöid hindab Eesti Maksumaksjate Liidu juhatuse ning nõukoja liikmetest moodustatud komisjon.6. Võistluse tulemusi tutvustatakse avalikkusele. Paremate võistlustööde autoritele on ette nähtud rahalised auhinnad: I koht – 10 000 krooniII koht – 5 000 krooniIII koht – 2 500 krooni Ergutusauhinnad teistele tähelepanuväärsete võistlustööde autoritele on ajakirja MaksuMaksja aastatellimus või kogumik „Kommenteeritud maksuseadused 2006“.7. Tasemel võistlustööde puudumisel on komisjon õigustatud auhindu ümber jagama. Komisjon võib kõrgetasemeliste tööde rohkusel väljastada täiendavaid auhindu.

Komisjon võib hinnata ka töid erinevates kategooriates või valdkondade kaupa.8. Kõik võistlustööd tehakse huvilistele kättesaadavaks EML raamatukogus. Korraldajatel on õigus esitada auhinnatud töid publitseerimiseks. Info telefonil 626 4190 või aadressil info@maksumaksjad.ee.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus