iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksumärk käivitas viinavahetusralli

Maksumärk käivitas viinavahetusralli

Rubriik: Äripäev

19.07.06 Äripäevas kirjutab Anne Oja, et kange alkoholi maksumärgi kasutuselevõtt kulgeb suurte logistiliste segadustega, sest kaubandusketid nõuavad laos oleva viinavaru vahetamist märgistatud tulivee vastu.

Erinevatel andmetel on kogu kesklattu varutud kange alkoholi välja vahetanud Eesti Tarbijateühistute Keskühistu (ETK) ja sama valmistub lähinädalatel tegema ka Rimi Eesti Food, ehkki maksumärkideta kanget alkoholi tohib müüa septembri lõpuni. Viina Liidu juhatuse liige Aleksander Skoblov rääkis, et kaupluste viinavahetusralli läks lahti kohe pärast jaanipäeva. "Kauplused tahavad kiiresti maksumärkideta joogid välja vahetada, et nende müügiga ei tekiks mingit probleemi," ütles Skoblov. "Nad pole vist maksumärkide üleminekuperioodist lõpuni aru saanud." Skoblovi sõnul ähvardavad kaupmehed maksumärkideta kauba tagasivõtmisest keeldujaid, et asendavad need joogid teiste tehaste omadega.

60protsendise turuosaga Liviko müügidirektor Ragnar Kits tunnistas: "Algul arvasime, et vaevalt enamik kauplusi nii tõsiselt kaasa läheb. Suured kauplused tahtsid aga kohe saada ainult maksumärkidega tooteid." Täpsemalt loe: http://www.aripaev.ee/3286/uud_uudidx_328606.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus