iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksumängude hädad

Maksumängude hädad

Rubriik: Maaleht

Riigikogu liige Peeter Kreitzberg kirjutab Maalehes, et Eesti on nii individuaalse kui ka ühiskondliku elukvaliteedi poolest Euroopa riikide tagumiste seas. Meie sotsiaalkulutuste osakaal on 12% SKTst ELi 26% vastu. Meie inimeste haridustase on Euroopa paremaid, kuid tervis kõige viletsam. Kulutused tervishoiule on nigelad.

Majandusinimeste ja mitme poliitiku suust ei kuule suurt muud kui kiitust madalatele maksudele ja palkade vähendamisele. Sellised ettepanekud ei nõua erilist mõistust. Ainuke viga on see, et need ettepanekud ei aita, vaid pigem süvendavad inimestega, meie ainsa ressursiga seotud kriisi. Kui me seda maksudega ei toeta, ei loo me ka majandusele vajalikku ressurssi.Mida on ettevõtlusvaldkond talle soodsate maksude abil jäetud ressursiga teinud?

Kui uskuda, et president Ilvesel on õigus, siis on see ressurss paigutatud valdavalt kinnisvarasse, mitte innovatsiooni ega töökohtade loomisse.Loe täpsemalt: http://www.maaleht.ee/news/uudised/arvamus/article.php?id=24097627

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus