iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksumaksjate liitu külastas Norra parlamendiliikmete delegatsioon

Maksumaksjate liitu külastas Norra parlamendiliikmete delegatsioon

Rubriik: EML

16. augustil 2006 külastas Eesti Maksumaksjate Liitu Norra parlamendiliikmete delegatsioon. Kohtumise käigus andsid Eesti Maksumaksjate Liidu juhatuse liikmed Erki Uustalu ja Ivo Raudjärv külalistele ülevaate Eesti maksusüsteemist, selle kujunemise ajaloost, selle positiivsetest külgedest ning lahendamist vajavatest probleemidest.

Norra parlamendiliikmeid tundsid huvi Eesti kogemuste vastu nii proportsionaalse tulumaksu, äriühingute tulumaksu, sotsiaalkindlustussüsteemi kui ka käibemaksusüsteemi osas.

Muuhulgas pakkus külalistele huvi meie maksusüsteemi administreerimisega seonduvad kulud ettevõtjatele ning Eesti soodsa maksusüsteemi mõju senisele majanduskasvule. Maksumaksjate liidu juhatuse esimees Ivo Raudjärv leidis, et „arutelu käigus tuvastasime mõlemas riigis eksisteerivaid sarnaseid probleeme. Üheks selliseks on näiteks diskussioon impordikäibemaksu deklaratsioonipõhisele arvestusele üleminek, mida peame ettevõtjate konkurentsivõime tõstmise seisukohalt vajalikuks“. Juhatuse liige Erki Uustalu lisas, et „oleme viimasel ajal rõhunud eelkõige senise maksusüsteemi stabiilsuse hoidmisele ning selle kvaliteedi tõstmisele.

Maksumaksjate liidu huviks on muuhulgas maksuhalduri siduvate eelotsuste saamise võimaluse loomine Eestis ning füüsiliste isikute poolt reinvesteeritud kapitalitulu maksust vabastamine“. Eesti Maksumaksjate Liit on 1995. aastal loodud laiapõhjalise liikmeskonnaga mittetulundusühing, mille eesmärk on kaitsta Eesti maksumaksjate huve ja õigusi, taotleda optimaalset maksukoormust ning jälgida kogutud maksuraha efektiivset kasutamist. EML ühendab üle 2400 liikme.

Täiendav informatsioon : Õnneli VarendTegevjuhtEesti Maksumaksjate LiitAhtri 6A, Tallinn 10151Telefon: 626 4191E-mail: onneli@maksumaksjad.ee

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus