Tulemas koolitus: 05.10.2023 - Tallinn – Sügiskonverents 2023 Registreeri / loe lähemalt

Maksumaksjate liit ootab maksumaksja sõbra ja vaenlase nominente

Maksumaksjate liit ootab maksumaksja sõbra ja vaenlase nominente

Rubriik: EML

Eesti Maksumaksjate Liit kuulutab igal aastal välja maksumaksja sõbra ja maksumaksja vaenlase tiitlid.

Maksumaksja sõbra tiitel antakse isikule, kes on aasta jooksul oma tegude või sõnadega avaldanud kõige positiivsemat mõju maksumaksja õigustele, teadlikkusele ja rahakotile. Maksumaksja vaenlase tiitel antakse isikule, kelle sõna ja tegu või tegevusetus on aasta jooksul muserdanud maksumaksjat ja laastanud tema rahakotti. Ootame kõigilt huvilistelt ettepanekuid 2012. aasta sõbra ja vaenlase tiitli saajate kohta.

Teretulnud on ka ettepanekud täiendvaate tiitlite andmiseks või mingi olulise sündmuse muul moel äramärkimiseks. Maksumaksja sõbra ja vaenlase tiitli saajad kuulutatakse välja 14. veebruaril 2013. Varasemate aastate tiitlisaajaid vt siit.

Eesti Maksumaksjate Liit on 1995. aastal loodud mittetulundusühing, mis kaitseb maksumaksjate huve ja õigusi, taotleb optimaalset maksukoormust ning jälgib kogutud maksuraha efektiivset kasutamist. Maksumaksjate liit nõustab ja koolitab oma liikmeid maksuõiguse küsimustes ning annab välja ajakirja "MaksuMaksja" ja maksualaseid raamatuid. Liit ühendab üle 2000 liikme.

Lisateave: EML pressiesindaja Margit Berko, telefon 626 4196, 53 035 007 info@maksumaksjad.ee