iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksumaksjate liit on mis tahes maksutõusu vastu

Maksumaksjate liit on mis tahes maksutõusu vastu

Rubriik: Postimees

Sirje Niitra kirjutab Postimees.ee-s, et maksumaksjate liidu hinnangul käibemaksu tõstmine vaid süvendaks Eesti majanduse probleeme ning mõjuks kõige rängemalt väikese sissetulekuga inimestele.

«Selle asemel, et mõelda, kuidas mingit maksu tõsta, tuleks mõelda selle peale, kuidas majandust elavdada. Selleks oleks võimalik teha teatud piirides maksusoodustusi, eelkõige väikeettevõtjatele,» ütles maksumaksjate liidu juhatuse esimees Lasse Lehis. Näitena tõi ta FIE-de sotsiaalmaksu alammäära, mis järgmisel aastal tõuseb 2700-lt kroonilt 4350 kroonile kuus ning mille tulemusena võivad väiksemad tegijad töö lihtsalt lõpetada ja ennast töötuks registreerida. Samuti tuleks Lehise sõnul tõsta lähetuskulude ja isikliku sõiduauto hüvitise maksuvabasid piirmäärasid, nii et need vastaksid tegelikele kuludele.

Kiiremas korras tuleks maksudest vabastada tasemekoolituse kulude hüvitamine, samuti vajaks ülevaatamist ja ajakohastamist füüsilise isiku eluasemena kasutatava kinnisvara müügi tulumaksuvabastus. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/040608/esileht/majandus/335042.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus