iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksumaksjate liit lõpetab Riigikogu kuluhüvitiste uue korra vastu allkirjade kogumise kolmapäeval kell 20.00

Maksumaksjate liit lõpetab Riigikogu kuluhüvitiste uue korra vastu allkirjade kogumise kolmapäeval kell 20.00

Rubriik: EML

Eesti Maksumaksjate Liit (EML) kogub allkirju ettepanekule tagada kõikide maksumaksjate võrdne kohtlemine ning kas taastada kuluhüvitise saamiseks dokumentide esitamise kohustus Riigikogu liikmetele või vabastada ka teised maksumaksjad kuludokumentide esitamise kohustusest.

Vastav seaduseelnõu läbis täna Riigikogus esimese lugemise. Pöördumise täpne aadress EML kodulehel: http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=727 5. juuni kella 15 seisuga on pöördumise toetuseks antud üle 14000 allkirja. EML lõpetab allkirjade kogumise kodulehel kolmapäeval 6.

juunil kell 20.00. Pärast seda viiakse läbi nimekirja lõplik kontroll ning neljapäeval 7. juunil antakse pöördumine koos toetajate nimekirjaga Riigikogule üle. Üleandmise täpse kellaaja teatame hiljem, kui on selgunud, kes Riigikogu poolt pöördumise vastu võtab.

Palume kõigil, kes koguvad pöördumisele allkirju paberil, saata täidetud allkirjalehed EML Tallinna või Tartu kontorisse hiljemalt kolmapäeva õhtuks. Lisateave:Lasse LehisJuhatuse esimeesTelefon 6264190www.maksumaksjad.ee

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus