iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksumaksjate liit: Ligi arvamus ei vääri mingit kommentaari

Maksumaksjate liit: Ligi arvamus ei vääri mingit kommentaari

Rubriik: Postimees

Hanneli Rudi kirjutab Postimees Online`is, et maksumaksjate liit ei soovi anda omapoolset kommentaari Jürgen Ligi arvamusele, et kuluhüvitiste vastast rahvaküsitlust korraldades minetas liit oma usaldusväärsuse maksueksperdina.

«Jürgen Ligi arvamus ei vääri mingit kommentaari, see kõneleb enda eest ise,» ütles liidu tegevjuht Õnneli Varend Postimees Online’le. Oma blogis kirjutas Jürgen Ligi, et maksumaksjate liit minetas kuluhüvitiste teemal rahvaküsitlust korraldades oma usaldusväärsuse maksueksperdina. «Raske on välja mõelda ebakompetentsemat rahvaküsimust - kas soovite pitsat või präänikut ehk kas soovite raha või riigikogu sõimata? Mõlemad palad on ju head, nii eraldi kui järgimööda, aga teatud kontekstis, kohas, kvaliteedis, võrdluses,» kirjutab Ligi oma blogis.

Ligi arvates hävitas liit lolli kampaaniaga enda tõsiseltvõetavuse ja rahanduskomisjonile tuleb see ikka jälle meelde. «Vaatan minagi liidu järjekordset kirja tulumaksueelnõust ja kaalun lugemise koefitsienti. Kas liidu kuulsus kaalus ikka usutavuse üles?» tõdeb Ligi, kelle hinnangul koht demonstrantide seas ei saa ühildu eksperdi omaga. Maksumaksjate liidu selline saatus pole Ligi sõnul unikaalne.

Meedia tähelepanust joobunud eksperte on olnud teisigi. «Sõna sotsiaalteadlane näiteks toob silme ette avalike kirjade laviini. Neid on olnud üksikuid, aga rumalust on neis olnud nii kole palju. Kui pöörduda ikka poliitikute poole jutuga, et kaks kolmandikku Eesti lastest on vaesuses, et Eesti hädad tulevad poliitikute ebaeetilisusest, ja küsida samas jutis neilt tellimusi, on koostööga kõvasti riskitud,» nendib Ligi.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/130607/esileht/siseuudised/266047.php Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema ajakirjanduses“ Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema kajastus raadios ja teles“ Loe EML pressiteadet: „Kavandatav Riigikogu liikmete uus kuluhüvitiste kord tuleb laiendada kõikidele maksumaksjatele“ Vaata EML pöördumist Riigikogu poole

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus