iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksumaksjate Liidu Fond kuulutab välja konkursi Eesti tulumaksusüsteemi alastele uurimustöödele.

Maksumaksjate Liidu Fond kuulutab välja konkursi Eesti tulumaksusüsteemi alastele uurimustöödele.

Rubriik: EML

Maksumaksjate Liidu Fond kuulutab välja konkursi uurimustööle, mis analüüsiks Eesti 2000. aasta tulumaksureformi juriidilisi aspekte rahvusvahelise ja Euroopa maksuõiguse põhimõtete valguses. Töö eesmärk on uurida täiendavalt Rahandusministeeriumis ette valmistatud ja 13. detsembril 2007 avalikustatud tulumaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu seletuskirjas toodud analüüsi Eesti äriühingute tulumaksuga maksustamise süsteemi kooskõla kohta Euroopa Ühenduse direktiiviga 90/435/EMÜ (ema- ja tütarühingu direktiiv).

Erilist tähelepanu tuleb pöörata Euroopa Kohtu praktikale kinnipeetava tulumaksu mõiste sisustamisel ning muuhulgas tuleb analüüsida, kas Eesti äriühingute kasumi maksustamise süsteem on kooskõlas muudest Euroopa Ühenduse õigusaktidest tulenevate nõuetega (nt kapitali vaba liikumine, asutamisvabadus).

Töö peab olema koostatud inglise keeles ning see peab olema kõlbulik avaldamiseks Euroopa teadusajakirjades. Töid hindab Eesti Maksumaksjate Liidu juhatuse ja nõukoja liikmetest moodustatud komisjon. Komisjonil on õigus esitada tunnustatud tööd avalikustamisele ning anda sellel eesmärgil juhtnööre töö täiendamiseks või muutmiseks. Avaldamiseks väljavalitud töö autorile antakse rahaline auhind 10 000 krooni.

Tööd tuleb esitada Maksumaksjate Liidu Fondile e-postiga aadressil info@maksumaksjad.ee ning lisada andmed autori kohta. Tööde esitamise tähtaeg on 1. märts 2008.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus