iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

MaksuMaksjas nr 2 inkassoteenustest, sõjast ja nekroloog haigekassale

MaksuMaksjas nr 2 inkassoteenustest, sõjast ja nekroloog haigekassale

Rubriik: EML

Eesti olevat üks väheseid riike arenenud maailmas, kus võlgade sissenõudmise teenust ei ole riik kuidagi reguleerinud. Seejuures kõige magusam saak siinsetele võlanõudjatele on just pahaaimamatud korralikud inimesed, kes arvavad, et nendega küll midagi ei juhtuda ei saa. Seekordne ajakirjanumber toob lugejani näiteid elust enesest, mis demonstreerivad ilmekalt vajadust inkassoteenused litsentseerida. Nõuandeid, mida inkassoga suhtlemisel silmas pidada, jagab ka õigusbüroo HUGO.legal.

EML jurist Hiie Marrandi tutvustab lugejatele kurioosset Riigikohtu lahendit, kus vaieldi selle üle, kas pangal on õigus kliendi arvelduskonto sulgeda — keelduda põhimakseteenuse osutamise jätkamisest. Olgu etteruttavalt öeldud, et võitjaks tuli klient, kelle konto jäi seetõttu avatuks.

Veebruaris sai täis terve aasta Venemaa-Ukraina suure sõja algusest. MaksuMaksja teeb möödunud sõja-aastast informatiivse kokkuvõtte, lohutava noodi toob riigiprokurör Kati Reitsak sõnadega, et sõjakuriteod ei aegu, kui kirjutab Venemaa sõja uurimisest.

Eestis leidis aset mõne inimese jaoks kauaoodatud sündmus, kus haigekassast sai ametlikult Tervisekassa. MaksuMaksja meenutab lahkunut ja jätab temaga vääriliselt hüvasti.

Tutvu sisuga lähemalt

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus