iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksumaksjad: valitsuse kava majandusele kahjulik

Maksumaksjad: valitsuse kava majandusele kahjulik

Rubriik: Delfi

Delfi vahendab EPL Ärilehe uudist, et maksumaksjate liidu hinnangul on osa valitsuse maksumuudatuse kavasid küsitava väärtusega, teine osa aga majandusele väga kahjulikud.

“Selliste kavade poolt me olla ei saa,” ütles Eesti Maksumaksjate Liidu juhatuse esimees Lasse Lehis valitsuse kavandatavate maksumuudatuste kohta. Ta lisas, et EML siiski pooldab ühte komponenti — tulumaksu avansiliste maksete muudatust – sest see ei muuda praeguse olukorraga võrreldes midagi. Valitsuse ülejäänud kavade suhtes on Lehis aga kriitiline. “Osa muudatusi on küsitava väärtusega — need toovad riigile sisse suhteliselt vähe, nendega kaasnev moraalne kahju on aga nii suur, et kaalub saadava kasu üles,“ leidis Lehis.

“Mõni muudatus aga toob niigi raskes olukorras ettevõtlusele sedavõrd suurt kahju, et neid võiks rakendada ainult sellisel juhul, kui kusagilt tõesti enam kuidagi kokku hoida ei ole võimalik.” Loe täpsemalt: http://arileht.delfi.ee/news/majandus/majandus/article.php?id=19861315

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus