iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksumaksjad muretsevad tulumaksu pärast

Maksumaksjad muretsevad tulumaksu pärast

Rubriik: Postimees

Sirje Niitra kirjutab Postimehes, et Maksumaksjate liidu juhatuse esimees Lasse Lehis on mures tulumaksu alandamise peatamise ettepaneku seaduslikkuse pärast. «Meil on väike kahtluseuss, et tulumaksu alandamisest loobumine võib olla vastuolus põhiseadusega, sest see on seadusesse sisse kirjutatud ja see seadus on juba ka jõustunud,» rääkis Lehis.

Maksumaksjate liit sooviks, et see küsimus oleks kiiresti kohtus ära vaieldud, sest tagantjärele vaidlustamine tekitaks palju segadust. Maamaksuga seoses on üks taoline riigikohtu lahend igal juhul olemas ja selle järgi ei saa lubatud soodustust edasi lükata.Mis puutub Reformierakonna ettepanekut laste arvuga seotud tulumaksuvabastusest loobumise kohta, siis ütles Lehis, et sel aastal seda kindlasti teha ei saa, küll aga edaspidi. Ta pidas 2000 krooni suurust otsetoetust märksa mõistlikumaks, sest siis saaks raha ka need lapsed, kelle vanematel maksustatav tulu puudub.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=29529Loe ka MaksuMaksjast.

Mariliis Kannukene. Martin Huberg. Tants tulumaksumäärade ümber: http://www.maksumaksjad.ee/modules/smartsection/item.php?itemid=586

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus