iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksumaksja sõbra ja vaenlase nominendid

Maksumaksja sõbra ja vaenlase nominendid

Rubriik: EML

Neljapäeval, 12. veebruaril algusega kell 10.00 korraldab Eesti Maksumaksjate Liit Tallinnas Rahvusraamatukogus sõbrapäeva seminari “Majandusaasta aruanne ja maksud”, mille käigus kuulutatakse välja 2008. aasta maksumaksja sõber ja vaenlane. Tseremoonia leiab aset seminari vaheajal kell 12.45-13.00.

Maksumaksja vaenlase kandidaadid on: 1.

valitsuskoalitsioon ja peaminister Andrus Ansip tulumaksumäärade külmutamise, käibemaksu ja riigilõivude tõusu eest; 2. Tallinna linnapea Edgar Savisaar maamaksu tõusu eest Tallinnas; 3. president Toomas Hendrik Ilves, kes jättis välja kuulutamata Riigikogu palgakülmutamise seaduse ja maksis kantseleis kokku hoitud raha ametnikele aastalõpupreemiateks; 4. rahandusminister Ivari Padar ebaõnnestunud 2009.

aasta riigieelarve eest; 5. sotsiaalminister Maret Maripuu ministeeriumi töö halva korraldamise eest; 6. Maksu- ja Tolliamet ebaõnnestunud e-maksuameti muudatuste, jonnakate kohtuprotsesside ja maksuseaduste loomingulise tõlgendamise eest; 7. Finantsinspektsioon, kes ei suutnud ohjata pankade laenurallit ning ei kaitse kliente pankade omavoli eest.

Maksumaksja sõbra kandidaadid on: 1. Riigikogu esimees Ene Ergma, kes hoidis kokku kuluhüvitiste pealt ja korraldas eelnõude menetlemist, mis tõstaksid Riigikogu mainet ja rolli Eesti ühiskonnas; 2. Euroopa Kohus, kes tegi soodsa kohtuotsuse, mis võib päästa Eesti tulumaksusüsteemi; 3. Eesti Omanike Keskliit, kes korraldas maamaksu ja gaasihinna tõusu vastaseid kohtuprotsesse; 4.

Tarbijakaitseamet, kes hoolimata tagasihoidlikust eelarvest ja väikestest palkadest üritab kaitsta tarbijaid ka nendes valdkondades, mis peaksid kuuluma teiste asutuste pädevusse. Lisateave: EML pressiesindaja Margit Berko, tel 626 4196

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus