iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksumaksja sõber ja vaenlane – pressikajastus

Maksumaksja sõber ja vaenlane – pressikajastus

Rubriik: EML

12. veebruaril kuulutati 2008. aasta maksumaksja sõbraks Tarbijakaitseamet ja maksumaksja vaenlaseks Finantsinspektsioon.

Ürituse meediakajastus: Äripäev Online Maksumaksjate liit valis vaenlaseks finantsinspektsiooni Äripäev Online EML: töötaja kulu finantsinspektsioonis üle 90 000 kr kuus EPL Online Finantsinspektsioon: maksumaksjate juht sipleb huvide konfliktis Eesti Raadio uudis Maksumaksja sõber ja vaenlane selgunud Aktuaalne Kaamera kell 18.30 Pervõi Baltiiski Kanali uudistelõik Kalev.ee uudiste video Tarbijakaitseameti kohta vt infot kodulehelt Finantsinspektsiooni kohta vt infot kodulehelt Vt ka Äripäev Online uudist: Eesti Panga ja Finantsinspektsiooni töötajate krediitkaartide väljavõtted Vt ka EML kodulehelt: Uudised ja dokumendid eurolaenude konverteerimise teemal Vt ka artiklit MaksuMaksjas: Meie igapäevast valuutavahetust anna meile tänapäev

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus