iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuhaldur teavitab kliente tekkinud maksuvõlast

Maksuhaldur teavitab kliente tekkinud maksuvõlast

Rubriik: MTA

Maksu- ja Tolliamet teavitas kliente personaalselt tekkinud raskeveokimaksu võlast ning selle tulemusena laekus lühikese ajaga 41 protsenti teatistega saadetud raskeveokimaksu võlasummast.

Maksuhaldur saatis möödunud aasta novembrikuu keskel raskeveokimaksu võlglastele välja ligi 1475 kirja võla kogusummaga 4,6 miljonit krooni, kus informeeris maksukohustuslasi tekkinud võlast. Teavitustegevuse tulemusena vähenes raskeveokimaksu võlasumma viieteist päevaga ligi 2 miljoni krooni võrra ehk 41 protsenti, kogu teavitatud raskeveokimaksu võla mahust. Sarnaseid teavitamisi on maksuhaldur edukalt praktiseerinud ka varasemalt ning arvestades tegevuse tulemuslikkust, planeerib amet teavitusprotsessi laiendada ka teistele maksuliikidele.Täpsemalt saab lugeda Maksu- ja Tolliameti koduleheküljelt (http://www.emta.ee/?id=3387 ).

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus