iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuhaldur koostas reisijatele kompaktse infomaterjali

Maksuhaldur koostas reisijatele kompaktse infomaterjali

Rubriik: MTA

Maksu- ja Tolliamet koostas reisijatele kompaktse infomaterjali, mis sisaldab teavet reisija ja temaga kaasas oleva pagasi läbivaatuse kohta tollis.

Ameti teenindusosakonna juhataja Reet Reismaa sõnul on lihtsas keeles kliendisõbraliku infomaterjali koondamise oluliseks eesmärgiks teavitada reisijaid tolliprotseduuride läbiviimisega kaasnevatest õigustest ja kohustustest. "Kuna infomaterjalis on selgitatud pagasi läbivaatuse korda ja tollikontrolli läbiviimise toiminguid, usume, et see aitab ära hoida vähesest informeeritusest tingitud arusaamatusi reisijate ja ametnike vahel," lisas Reismaa. Eesti- vene- ja inglisekeelne infomaterjal on kättesaadav piiripunktides ning Maksu- ja Tolliameti veebilehel. Varem on välja antud analoogne infomaterjal, milles selgitatakse kliendi õiguseid ja kohustusi väärteomenetluse käigus.

Lisaks antakse seal ülevaade ameti poolt algatatud väärteomenetluste korrast, sellega seotud õigusaktidest, karistusmääradest ning ametnike tegevustest menetlusaluste isikute suhtes. Lähiajal on valmimas ka infovoldik maksukohustuslase õiguste ja kohustuste kohta maksumenetluses. Loe MTA pressiteadet: http://www.emta.ee/?id=4580 Infomaterjali reisija ja temaga kaasas oleva pagasi läbivaatusest tollis vt siit. Reisijaga kaasas oleva kauba tolliformaalsuste kohta vt siit.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus