iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuhaldur koolitab septembris

Maksuhaldur koolitab septembris

Rubriik: EML

Maksu- ja Tolliamet annab teada, et kliendikoolitused teemal „Tulumaksuseaduse ja tulude arvestussüsteemi muudatused alates 2009. aastast” toimuvad septembris neljal teabepäeval.

Seoses oluliste muudatustega tulumaksuseaduses ja maksuhalduri poolt hallatavas tulude arvestuse süsteemis alates 2009. aastast korraldab Maksu- ja Tolliamet klientidele teabepäevad alljärgnevalt: 9. septembril Rakveres, 11.

septembril Tallinnas, 16. septembril Pärnus ja 18. septembril Tartus. Koolitusel antakse ülevaade rakenduvatest seadusandluse muudatustest, tutvustatakse uusi maksudeklaratsioone ja tulude arvestussüsteemi.

Muudatusi selgitavad lektorid Aule Kindsigo, Evelyn Liivamägi ja Ruth Paade. Täpsem info ja registreerimine alates 3. septembrist Maksu- ja Tolliameti kodulehel www.emta.ee. Koolitus on tasuta.Uudis maksuhalduri kodulehel: http://www.emta.ee/?id=24362&tpl=1026Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus