iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksuhaldur andis Keila-Joa Sanatoorsele Internaatkoolile konfiskeeritud kütust

Maksuhaldur andis Keila-Joa Sanatoorsele Internaatkoolile konfiskeeritud kütust

Rubriik: MTA

Maksu- ja Tolliamet koostöös Harju Maavalitsusega andis Keila-Joa Sanatoorsele Internaatkoolile tasuta üle kokku 36 799 liitrit kütust.

Kütus, mis koolile detsembri keskel tasuta üle anti, on Põhja maksu- ja tollikeskuse poolt konfiskeeritud erinevate kontrollitoimingute käigus. Maksu- ja Tolliameti Põhja maksu- ja tollikeskuse juhataja Raivo Piiritalo sõnul on tegemist juba traditsiooniga, sest ka eelmisel aastal anti konfiskeeritud kütus tasuta Harjumaa hooldekande asutusele. "Peame oluliseks, et tolli poole tegevusena konfiskeeritud võltskaubast ja salakütusest saaks lisaks kasu ka need, kes abi vajavad," lisas Piiritalo. Käesoleva, 2006.

aasta esimese üheksa kuu jooksul kontrollisid tolliametnikud kokku 515 tanklat ja avastasid neis mittekvaliteetse kütuse müügi 94 juhul. Sellega peatati ligi 488 tuhande liitri ebakvaliteetse kütuse müük. Loe Maksu- ja Tolliameti pressiteadet: http://www.emta.ee/?id=4874

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus