iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksu(au)tahvel olgu täpne

Maksu(au)tahvel olgu täpne

Rubriik: Äripäev

Kui kahte rehkendust homseks teha ei jõua, tee üks. See „kevadine“ rahvatarkus sobib ka kaubandus-tööstuskoja initsiatiivil sündinud rahandusministeeriumi plaaniga avalikustada edaspidi maksuameti veebilehel juriidiliste isikute makstud maksud koondsummana. Aga see sobib ainult alustuseks, kirjutab Äripäev oma juhtkirjas.

Avalikustamist pole kunagi liiga palju. Seetõttu soovitab Äripäeva toimetus astuda julgelt veel sammu edasi ning teha avalikuks ettevõtete ja FIEde makstud maksud kindlasti ka erinevate maksukategooriate kaupa.

Plaanitavast rehkendusest jääb lihtsalt napiks, olgu see tehtud kui tahes hästi. Esiteks jääb maksude koondsumma puhul ikkagi õhku küsimus, millist maksu siis kui palju on tasutud. Ning see võib hea algatuse puhul isegi karuteene osutada, sest täpsema jaotuseta on ka erinevate spekulatsioonide tekkimiseks suurem võimalus. Mis tähendab omakorda, et ettevõtjad peavad hakkama avalikkusele (üle) selgitama, millistest teguritest nende maksusumma koosneb, et vältida liigset infomüra.

See kulutab asjatult nii aega kui närve. Kogu vastav info võiks olla kohe avalik. Loe edasi: http://www.aripaev.ee/blog/2014/2/11/maksu-au-tahvel-olgu-tapne

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus