iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksuametnikud ei suutnud Venemaal ümbrikupalku vähendada

Maksuametnikud ei suutnud Venemaal ümbrikupalku vähendada

Rubriik: Äripäev

Anne Oja kirjutab Äripäev Online`is, et Lenta.ru vahendab ajalehte Kommersant, mille andmetel ei suutnud maksuametnikud äsja lõppenud kampaania käigus ümbrikupalkade maksmaist vähendada.

Musta palga kasv vaid pidurdus. Föderaalse maksuteenistuse asejuht Tatjana Ševtsova ütles, et ametkond suutis 2006. aastal hoida musta palga maksmise 2005. aasta tasemel ehk 26,9 protsendil kogu Venemaa palgafondist.

Edaspidi sõltub mustade palkade kasv maksuameti ressurssidest ehk kui palju nad suudavad ettevõtjaid kontrollida. Mullu kutsusid maksuametnikud aru andma 520 000 firmajuhti, kes kõik maksid oma töötajaile regioonis kehtivast elatusmiinimumist madalamat ametlikku palka. Samas oletavad maksuametnikud, et tänavu on olukord muutunud. 400 000 kontrollitud ettevõtet ehk rohkem kui 65% tõstsid sel aastal ametlikku palka.

Võrreldes möödunud aasta sama perioodiga on suurenenud ka palgafondist tulenevad maksulaekumised ja kindlustusmaksed. Loe täpsemalt: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=666a4f12-3776-4742-ac24-735daee9e235&ref

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus