iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksuamet pigistab taas varude soetajaid

Maksuamet pigistab taas varude soetajaid

Rubriik: Äripäev

Anne Oja kirjutab Äripäevas, et laovarude maksust pääsenud ettevõtted saavad lähipäevil uue maksuteate, ettevõtjailt sissenõutav summa on kasvanud 310 miljonilt 520 miljonile kroonile. Uued maksuteated asendavad valesti välja kirjutatud ja seejärel tühistatud teateid. Maksu- ja tolliamet avaldas eile, et sai põllumajandusministeeriumilt nimekirja 28 ettevõttega, kellele väljastada maksuteated kogusummas 290 miljonit krooni.

Lisaks on maksuameti piirkondlikud keskused välja sõelunud kaheksa ettevõtet, kel tuleb rahakotti kergendada 230,1 miljoni krooni võrra. Neile lisandub lähiajal veel seitse firmat, kes omal ajal laovarud deklareerimata jätsid.

AS Kalev teatas esmaspäeval börsile, et kavatseb 135,6 miljoni kroonise maksuteate kohtus vaidlustada. Firma on üks neist, kes üleliigseid varusid ei deklareerinud, sest suutis need enne kella kukkumist müüa.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3552/uud_uudidx_355208.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus