iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamet on valmis istuma 24 tundi arvatavalt seadust rikkuvas ettevõttes

Maksuamet on valmis istuma 24 tundi arvatavalt seadust rikkuvas ettevõttes

Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et maksuameti kontrolliosakonna juhataja Kaido Lemendiku sõnul on nad valmis äärmuslikeks meetmeteks, et takistada ettevõtetel maksudest kõrvale hiilida ja ümbrikupalkade maksmist.

Lemendiku sõnul peeti möödunud ja sel nädalal vestlusi ettevõtetega, keda kahtlustati maksudest kõrvele hiilimises ja ümbrikupalkade maksmises.„Vaatasime üle dokumendid ja andmed ning juhtisime asutuste tähelepanu vigadele, mis neis oli. Kui käitumine ei muutu ning vigu ei parandata, siis oleme valmis kasvõi 24 tundi asutuses kohapeal olema ja fikseerima iga liigutuse, mida teenindaja rahaga teed. Sisuliselt tähendab see seda, et me jälgime teenindajat alates kliendilt raha saamisest kuni selleni, kui see kassasse jõuab,“ ütles Lemendik maksuameti pressibriifingul.Loe edasi: http://majandus.delfi.ee/news/uudised/maksuamet-on-valmis-istuma-24-tundi-arvatavalt-seadust-rikkuvas-ettevottes.d?id=64260977

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus