iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamet, ei ole vaja sipelda

Maksuamet, ei ole vaja sipelda

Rubriik: Äripäev

Ettevõtjate pahameel on tekitanud olukorra, kus maksuamet on oma maine päästmiseks hakanud meeleheitlikult siplema, kirjutab Äripäeva ajakirjanik Kadri Põlendik.

Kuidas muidu mõista hiljutist plaani, millega ei peaks tulevikus väikeettevõtjad igal kuul aruandeid esitama. Äripäeva küsitletud ettevõtjate seisukoht oli üsna ühtne: vahet ei ole, kas aruandeid on vaja esitada kord kuus, kvartalis või harvemini – enda tarbeks on kokkuvõtteid vaja teha niikuinii. Peale selle tuleb piisavalt sageli ette olukordi, kus on ikkagi vaja esitada maksuametile andmeid mitu korda. Olgu põhjus selleks kas täiendava kontrolli vajadus või lihtsalt asjaolu, et ühe juhtumiga tegelevad maksuhaldurid vahetuvad.Loe edasi Äripäevast: http://www.aripaev.ee/arvamused/2015/03/10/maksuamet-ei-ole-vaja-sipeldaTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus