iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamet avastas Pärnus arvevabriku

Maksuamet avastas Pärnus arvevabriku

Rubriik: Äripäev

14.07.2006 Äripäevas kirjutatakse, et Pärnus likvideeriti nn arvevabrik, mille tegevuse tulemusena jäeti riigile esialgsetel andmetel tasumata käibemaksu üle 3 miljoni krooni.

Maksu- ja tolliameti uurimisosakonna Lääne talituse töötajad otsisid 6. juunil läbi mitmed Pärnu linna ja maakonna kontorid ning eluruumid. Operatsiooni tulemusena pidasid Lääne-Eesti maksu-uurijad esialgu kahtlustatavatena kinni viis isikut, kelle hulgas oli ka reaalselt tegutsevate ettevõtete juhte. Kaks isikut võttis Pärnu maakohus kuni kuueks kuuks vahi alla.

Pärnu nn arvevabrikute loojate hulgas on nii varasema kriminaalse taustaga isikuid kui ka varem kriminaalkorras karistamata isikuid. Maksu- ja tolliameti peadirektori asetäitja uurimise alal Margus Noormaa ütles, et eesmärk oli tabada kuritegeliku grupi liikmed. "Konkreetse arvevabriku teenuseid kasutasid peamiselt Pärnu linnas ja maakonnas tegutsevad metsamaterjali kokkuostmise ja puidutöötlemisega tegelevad ettevõtted," lisas Noormaa. Täpsemalt loe: http://www.aripaev.ee/3281/uud_uudidx_328112.htmlVõi Maksu- ja Tolliameti pressiteadet: http://www.emta.ee/?id=4277Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus