Aastaaruanne 2021 ja maksud 2022 koolituse salvestus loe lähemalt / osta koolitus

Maksualaste uurimistööde konkurss 2007

Maksualaste uurimistööde konkurss 2007

Rubriik: EML

Julgustamaks maksualaste uurimuste kirjutamist, kuulutab Maksumaksjate Liidu Fond välja maksualaste uurimistööde konkursi. Konkurssi toetavad Eesti Maksumaksjate Liit, AS PricewaterhouseCoopers ja IMG grupp.

Töid hindab komisjon, kuhu kuuluvad EML juhatuse ja nõukoja liikmed ning toetajate esindajad. Osalemistingimused

  • Töö peab olema otseselt või kaudselt maksundusega seotud.
  • Töö võib olla nii õpingute raames valminud kui ka spetsiaalselt konkursile kirjutatud. See ei tohi olla varem avaldatud.
  • Töö tuleb esitada eesti või inglise keeles hiljemalt 15. juuniks 2007 aadressil Maksumaksjate Liidu Fond, Ahtri 6a (B-korpus, VII korrus), 10151 Tallinn või saata e-postiga aadressile voistlus@maksumaksjad.ee.

Auhinnad Paremate uurimistööde autoritele on ette nähtud rahalised auhinnad:I koht – 20 000 krooni II koht – 10 000 krooni III koht – 5000 krooniErgutusauhinnad teistele tähelepanuväärsete tööde autoritele on ajakirja MaksuMaksja aastatellimus või kogumik „Eesti maksuseadused koos rakendusaktidega 2007“.Vastaval tasemel uurimuste puudumisel on komisjonil õigus auhindu ümber jagada. Kõrgetasemeliste tööde rohkusel võib komisjon väljastada täiendavaid auhindu. Komisjon võib hinnata töid ka erinevates kategooriates või valdkondade kaupa.Konkursi tulemused tehakse avalikult teatavaks. Auhinnad antakse võitjatele üle EML maksukonverentsil 4. oktoobril 2007 Eesti Rahvusraamatukogus. Kõik tööd tehakse huvilistele kättesaadavaks EML raamatukogus. Korraldajatel on õigus esitada auhinnatud töid publitseerimiseks. Täiendav info telefonil 626 4190 või e-posti aadressil info@maksumaksjad.ee .Eelmiste aastate võitjad: Vt siit Fotod eelmiste aastate võitjatest: Vt siit