iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksualaste uurimistööde konkurss 2007

Maksualaste uurimistööde konkurss 2007

Rubriik: EML

Julgustamaks maksualaste uurimuste kirjutamist, kuulutab Maksumaksjate Liidu Fond välja maksualaste uurimistööde konkursi. Konkurssi toetavad Eesti Maksumaksjate Liit, AS PricewaterhouseCoopers ja IMG grupp.

Töid hindab komisjon, kuhu kuuluvad EML juhatuse ja nõukoja liikmed ning toetajate esindajad. Osalemistingimused

  • Töö peab olema otseselt või kaudselt maksundusega seotud.

  • Töö võib olla nii õpingute raames valminud kui ka spetsiaalselt konkursile kirjutatud. See ei tohi olla varem avaldatud.
  • Töö tuleb esitada eesti või inglise keeles hiljemalt 15. juuniks 2007 aadressil Maksumaksjate Liidu Fond, Ahtri 6a (B-korpus, VII korrus), 10151 Tallinn või saata e-postiga aadressile voistlus@maksumaksjad.ee.

Auhinnad Paremate uurimistööde autoritele on ette nähtud rahalised auhinnad:I koht – 20 000 krooni II koht – 10 000 krooni III koht – 5000 krooniErgutusauhinnad teistele tähelepanuväärsete tööde autoritele on ajakirja MaksuMaksja aastatellimus või kogumik „Eesti maksuseadused koos rakendusaktidega 2007“.Vastaval tasemel uurimuste puudumisel on komisjonil õigus auhindu ümber jagada. Kõrgetasemeliste tööde rohkusel võib komisjon väljastada täiendavaid auhindu.

Komisjon võib hinnata töid ka erinevates kategooriates või valdkondade kaupa.Konkursi tulemused tehakse avalikult teatavaks. Auhinnad antakse võitjatele üle EML maksukonverentsil 4. oktoobril 2007 Eesti Rahvusraamatukogus. Kõik tööd tehakse huvilistele kättesaadavaks EML raamatukogus.

Korraldajatel on õigus esitada auhinnatud töid publitseerimiseks. Täiendav info telefonil 626 4190 või e-posti aadressil info@maksumaksjad.ee .Eelmiste aastate võitjad: Vt siit Fotod eelmiste aastate võitjatest: Vt siit

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus