iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Maksu tõstmise mõte ärritas tööandjaid

Maksu tõstmise mõte ärritas tööandjaid

Rubriik: Äripäev

Kadrin Karner kirjutab Äripäevas, et Tööandjate Keskliit teatas eile, et on väga kriitiline võimuliidus kaalumisel oleva maksude tõstmise idee suhtes, sh mõtte suhtes suurendada käibemaksu määra 18 protsendilt 19-le.

Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Tarmo Kriisi sõnul ütlesid tööandjad oma seisukoha välja, sest poliitikud ihkavad juba mõnda aega maksukoormust suurendada. Kriis rääkis, et käibemaksu tõstmist puudutav info ei ole mingi ametlik seisukoht, aga on päris kindel, et praegu otsitakse võimalusi maksukoormust suurendada. "Kas siis maksuerisuste vähendamise või otseste maksude tõstmise teel," loetles Kriis. "Ka tulumaksu langetamise peatamine on põhimõtteliselt maksukoormuse suurendamine." Läinud nädalal tõstatasid Reformierakond ning Isamaa ja Res Publica Liit käibemaksu suurendamise küsimuse, kirjutas Postimees.

Käibemaksu tõstmist 19 protsendi peale arutati lehe teatel nii võimuliidu kolmapäevasel kohtumisel kui ka läinud reedel. Käibemaksu tõstmise ideed pole valitsuses isegi keegi arutanud, ütles Riias Läänemeremaade nõukogu kohtumisel viibiv peaminister Andrus Ansip aripaev.ee-le. "Mina ei ole seda arutanud, ma võin selle peale päris kanget mürki võtta," lisas ta. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3973/uud_uudidx_397310.html Loe ka: Sirje Niitra.

„Maksumaksjate liit on mis tahes maksutõusu vastu“.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus