iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Majandusmehed on stabiilse kliima poolt

Majandusmehed on stabiilse kliima poolt

Rubriik: Äripäev

Kristina Traks kirjutab Äripäevas, et riigikogulased kuulsid eile "teateid tegelikkusest" ettevõtjate juhilt Toomas Lumanilt, kes esimest korda elus pidas riigikogu ees ettekande aktuaalsetest probleemidest Eesti majanduses.

Kaubandus-tööstuskoja juht Toomas Luman rõhutas Riigikogus peetud ettekandes "Eesti ettevõtluskeskkonna areng", et kõige olulisem on ettevõtjate jaoks stabiilsus. "Kogu ettevõtlust puudutav seadusandlik keskkond vajab stabiilsust," ütles Luman. "Väikeettevõtjad ei tule praegu toime pidevalt muutuva seadusandluse jälgimise ja täitmisega. Kujutage ennast ise ette väikeettevõtjana, kes püüab käituda seadusekuulekalt, täita seadusi.

Kuid ta lihtsalt ei suuda selle muutuva mürgliga toime tulla. Ja siis ühel päeval saabub tema juurde maksuhaldur, kes ütleb, et ta on teinud kõik valesti. Ma ei usu, et ettevõtjal pärast seda on veel motivatsiooni ettevõtjana tegutseda." Maksuraha kulutab riik Lumani sõnul ülimalt ebaefektiivselt. "Me väidame, ärge pange pahaks, et selle raha eest, mis riik kokku korjab, suudab ta ikka uskumatult vähe teenust pakkuda," ütles Luman.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4114/uud_uudidx_411409.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus