iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Majanduskriisi esimesed ilmingud? Kasvamas on sissemurdmiste arv. Röövlid rahulduvad ka küttepuudega

Majanduskriisi esimesed ilmingud? Kasvamas on sissemurdmiste arv. Röövlid rahulduvad ka küttepuudega

Rubriik: Delfi

Möödunud nädalal tuli turvatöötajatel reageerida mitmetele sissemurdmiskatsetele, millest osa pandi toime ajal, kui pererahvas ise kodus viibis.

Eelmisel nädalal said turvatöötajad sissetungihäire Harju maakonnas asuvast eramust. Kohapeale jõudes selgus, et elamu omanik oli kodus, kui vargad olid üritanud lahti muukida tema üles tõstetava garaaži ust. Häiresignaali rakendudes oli näha tundmatuid isikuid eemal olevasse autosse jooksmas, millega ka põgeneti. „Seetõttu soovitame ka kodus viibides valvesüsteem aktiveerida. Panna valve alla kõrvalhooned või näiteks aktiveerida valvesüsteem öösel magama minnes,“ selgitas G4S Eesti kommunikatsioonijuht Maxim Tuul ning lisas, et kõigest päev hiljem üritati eramusse siseneda ka Kohtla-Järvel, kus häirele reageerinud patrull leidis objektile saabudes katkise aia ja lahtise kuuri ukse. „Esialgsete andmete järgi olid kuurist kaduma läinud küttepuud,“ ütles Tuul.

Loe lähemalt:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120074934/majanduskriisi-esimesed-ilmingud-kasvamas-on-sissemurdmiste-arv-roovlid-rahulduvad-ka-kuttepuudega

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus