iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Majandusekspert peab Tallinna hinnatõuse küüniliseks

Majandusekspert peab Tallinna hinnatõuse küüniliseks

Rubriik: Postimees

Jano Purga kirjutab Postimees Online`is, et Eesti Konjunktuuriinstituudi direktor Marje Josing peab Tallinna keskerakondliku linnavõimu maksu- ja hinnatõusuplaane küüniliseks ning majandust destabiliseerivaks.

Josing ütles Postimees.ee'le, et Tallinna kavandatud maksu- ja hinnatõus lööb kõige valusamalt just vaesemaid inimesi – invaliide, paljulapselisi peresid ja üksikvanemaid. Taoline käitumine on konjunktuuriinstituudi juhi hinnangul küüniline, eriti olukorras, kus valitsus tõstab aktsiise ning maailmaturu hindade kallinemise tõttu tõusevad oluliselt toiduainete ja paljude muude kaupade hinnad. Naise sõnul ei saa võrrelda Tallinna otsust valitsuse aktsiisitõusudega, kuna inimesed saavad valida, kas juua ja suitsetada või mitte, kuid linna maksu- ja hinnatõuse ei ole võimalik vältida. «Inimesed peavad ju kuskil elama ja tööl käima,» selgitas Josing Tallinna otsuste vältimatut mõju.

Selline samm viitab konjunktuuriinstituudi direktori arvates kas linnavalitsuse soovile destabiliseerida Eesti majandust või tõsisele kriisile linnaeelarve tulude poolel. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/291107/esileht/siseuudised/tallinn/298597.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus