iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maamaksuvaidlus jõuab esimese kohtuistungini

Maamaksuvaidlus jõuab esimese kohtuistungini

Rubriik: Delfi

Koduomanikke esindava Eesti Omanike Keskliidu kevadine üleskutse asuda võitlusse maamaksu vastu on kandnud vilja ning esimene vaidlustest jõuab kohtuistungini 14. augustil Tallinna halduskohtus.

Eesti Omanike Keskliidu peasekretäri Taavi Madiberki teatel on tegemist teedrajava vaidlusega põhiseaduslike õiguste kaitsel. Koostöös Maksumaksjate Liiduga valmistati ette tüüpkaebus ning võimaldati kohtutee ettevõtnutele igakülgset õigusalast konsultatsiooni ja kaasnevate kohtukulude tasumist täies ulatuses. Kohtuvaidlus keskendub kehtiva maamaksuregulatsiooni vastuoludele põhiseadusega.

Juhul kui koduomanikel õnnestub oma õigusi kaitsta, on sellel tuntav mõju kümnete tuhandete maja- ning korteriomanike rahakotile. Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=19404239&l=fplink

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus