iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maamaksu vastaste allkirjad antakse linnavalitsusele üle

Maamaksu vastaste allkirjad antakse linnavalitsusele üle

Rubriik: Muud

Reformierakond on kogunud Tallinnas maamaksu tõstmise kava vastu 7072 allkirja ja annab need üle linnavalitsusele tänasel volikogu istungil.

Volikogu Reformierakonna fraktsiooni esimehe Remo Holsmeri sõnul näitavad need tuhanded allkirjad ja mitmed maamaksu tõstmise vastu korraldatud meeleavaldused, et elanikud ei soovi tunda linnavalitsuse kätt oma rahakotis. „Rahapuudust linnal pole, seda näitab linnavalitsuse soov avada mitmekümne miljoni eest propagandakanal. Reformierakond ja tallinlased ei ole nõus selle nimel maksma tuhandeid kroone rohkem maamaksu,” lausus Holsmer. Ta lisas: „Täna saame näha, kas linnavalitsus võtab elanike arvamust kuulda.” Allkirjade kogumist alustati 29.

novembril. Loe Reformierakonna pressiteadet: http://www.reform.ee/ee/uudised-uritused-pressiteated-meedia-kontakt/reformierakond-pressiteated-uudised/uudis/999

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus