iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maailma parim kultuuriminister

Maailma parim kultuuriminister

Rubriik: Postimees

Nädalavahetuse Postimehe juhtkirjas kirjutatakse, et neljapäeval jäi Jaan Krossi lahkumisteate kõrval tagaplaanile koorijuhist kultuuriministri Laine Jänese otsus, et kõigi kultuuriürituste piletitele tuleks kehtestada senise viieprotsendilise käibemaksu asemel 18-protsendiline maksumäär. Lugesite õigesti – kultuuriminister tegi ettepaneku tõsta kõigi kultuuriürituste piletihindu.

Sellepärast ei oskagi muud kosta, kui et Jänese peaks nimetama maailma parimaks kultuuriministriks. Selline samm aitab ju märgatavalt tõsta kultuuriürituste kättesaadavust kõigis ühiskonnakihtides ja selle eest peabki üks kultuuriminister hea seisma. Inimestel on ju nagunii nii palju vaba raha käes, et isegi kümnele protsendile liginev inflatsioon ei suuda seda kõike ära süüa.

Tõsiselt rääkides on Jänese selline samm ikka väga kummaline. Tegemist on küll Reformierakonna ehk tema kodupartei seisukohaga, kuid kas kultuuriminister peab olema just see, kes sellise ettepaneku teeb? Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/301207/esileht/arvamus/303535.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus