iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maailma kõrgeim maksukoorem Taanis

Maailma kõrgeim maksukoorem Taanis

Rubriik: Äripäev

Äripäev kirjutab, et aastaid maailma kõrgeima maksukoormusega riigi tiitlit kandnud Rootsi on selle nüüd pärast konservatiivse valitsuse maksukärpeid ning statistilise arvestuse korrigeerimist nii Rootsis kui ka Taanis loovutanud tiitli Taanile, mis on seni olnud pikka aega "igavene teine".

Eilne Taani majandusleht Börsen kirjutas, et Rootsis on maksukoormus praegu ligi poole protsendipunkti võrra väiksem kui Taanis ehk 47,8 protsenti. Edumaa ilmselt esialgu püsib, sest nädalavahetusel teatas Rootsi peaminister Fredrik Reinfeldt täiendavatest maksukärbetest veel 13 miljardi Rootsi krooni ulatuses. Aastaks 2010 tahab Reinfeldt rootslaste maksukoormuse kärpida 45 protsendile SKTst. Taani maksuminister Kristian Jensen kinnitas lehele, et aastaks 2011 on taanlaste maksukoormus kindlasti alanenud.

"Kui see nii ei ole, olen ma oma tööd halvasti teinud või siis on Taanil teine maksuminister," ütles ta. Eelkõige tahab Jensen kergendada töö maksustamist. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3888/uud_uudidx_388802.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus