iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Löögivalmis parlament alustab hooaega

Löögivalmis parlament alustab hooaega

Rubriik: Postimees

Tuuli Koch kirjutab Postimehes, et täna hooaja avaistungile kogunevad riigikogu liikmed lähevad vastu kannatusi, meeleheidet ja tuliseid emotsioone täis töökuudele, mille ees tunneb osa saadikuid juba ette hirmuvärinaid.

On enam kui selge, et õmblustest kärisev riigieelarve koos karmi vajadusega tõmmata maha juba olemasolevaid toetusi ja tõsta teatud makse viib poliitilise pinge paljunäinud riigikogu saalis keemistemperatuurini. Unisest ja tööga alakoormatud parlamendist on üle mitme aasta saamas tõeline võitlusväli.Oktoobris astub sündmuste keskmesse rahandusminister Ivari Padar, kel tuleb kaitsta paljudele inimestele haiget (koondamised) tegevat 2009. aasta eelarvekava ning mitmeid maksuseadusi, mis rahva taskust enam raha võtavad.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=31729

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus