iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Looduskaitsealadel võib maamaks kaduda

Looduskaitsealadel võib maamaks kaduda

Rubriik: Maaleht

Silja Lättemäe kirjutab Maalehes, et Riigikogus arutatakse seadusemuudatust, mis vähendaks järgmisest aastast looduskaitsealadel maamaksu kuni täieliku maksuvabastuseni.

Valitsus on algatanud maamaksuseaduse muudatused, mida eelnõu esimesel lugemisel selgitas Riigikogus rahandusminister Ivari Padar. Padari sõnul täpsustatakse eelnõuga maamaksuvabastust maade puhul, kus majandustegevus on keelatud. Sellised maamaksust vabastatud maad on ka loodusreservaadid ja kaitsealade sihtkaitsevööndid. Praegu kehtiva seaduse kohaselt on erinevates kaitsealade vööndites majandustegevuse piiramisega seotud maamaksu määrad 25, 50 või 75% maksumäärast.

Uue eelnõuga on alles jäetud vaid üks vähendatud määr – 50% või täielik maksuvabastus. Loe täpsemalt: http://www.maaleht.ee/?page=Uudised&grupp=artikkel&artikkel=11510 Tutvu seaduseelnõuga: „Maamaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu (161 SE)

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus