iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Linnavalitsus ei toeta maamaksu alandamist

Linnavalitsus ei toeta maamaksu alandamist

Rubriik: Postimees

Urmas Seaver kirjutab Postimees Online`is, et Tallinna linnavalitsus ei kavatse homsel istungil toetada Reformierakonna ettepanekut vähendada maamaksu Tallinnas viis korda.

Keskerakondlik linnavalitsus toob otsuse eelnõus välja kolm põhjust, miks ei nõustuta linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni ettepanekuga alandada maamaksu määra praeguselt 1,5 protsendilt 0,3 protsendile. Nii väheneks maamaksu määra alandamisel 0,3 protsendini linnaeelarvesse laekuv tulu 256 miljoni krooni võrra ning maksumäär 0,3 protsenti oleks võrreldes lähivaldades ja kogu Eestis kehtiva keskmise maksumääraga kuus korda madalam määr. Kolmanda põhjusena toob linnavalitsus välja selle, et maksumäära alandamine enne uut maa korralist hindamist ei ole kooskõlas maa maksustamise üldise loogikaga, mille kohaselt seadusega lubatud maksumäära (0,1 - 2,5 protsenti) vahemiku madalamat määra kasutatakse vahetult pärast maa korralise hindamise tulemuste kehtestamist ja määra tõstetakse järk-järgult arvestades inflatsiooni mõju. Loe täpsemalt: http://www.tallinnapostimees.ee/?id=44264Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus