iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Linnaosades toimuvad maamaksu teabepäevad

Linnaosades toimuvad maamaksu teabepäevad

Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et viis linnaosa korraldavad maamaksutõusu hüvitise saamise ja taotlemise võimalusi tutvustava teabepäeva.

Tallinna linnavolikogu kehtestas 3. aprillil pensionäridele maamaksu tõusu hüvitamise korra, mille kohaselt saavad pensionärid hüvitise kätte enne maamaksu täies ulatuses tasumist. “Kompensatsioon arvestatakse ja makstakse välja maksukohuslase taotluse ja sellele lisatud maamaksuteatise alusel,” ütles abilinnapea Eha Võrk. “Hüvitis makstakse taotlejale välja enne maamaksu tasumist, mitte tagantjärele nagu seni.” Maamaksutõusu hüvitist on õigus saada riikliku pensionikindlustuse seaduse alusel pensioni saavatel isikutel, kes saavad maamaksuvabastust kuni 700 krooni ulatuses ning kellele 2008.

aastaks määratud maamaks ületab 2001. aastaks määratud maamaksu. Taotleja peab toetuse saamiseks Tallinna maa-ametile vormikohase kirjaliku avalduse esitama. Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=18629218 Loe ka: „Avaldati tüüpkaebus maamaksuteadete vaidlustamiseksTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus