iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Linn surus Piritale peale tasulise parkimisala laiendamise

Linn surus Piritale peale tasulise parkimisala laiendamise

Rubriik: Postimees

Urmas Tooming kirjutab Postimehes, et Pirita linnaosa valitsus tahaks rannapiirkonnas tasulise parkimise kaotada, kuid Tallinna juhtide soovil laieneb tänavu suvel raha eest parkimise ala Pirital pea kolm korda.

Rannahooaja alguspäevast, 15. maist laiub tasulise parkimise ala Pirita jõest kuni Merivälja muulini ning ulatub kaugele teisele poole Merivälja ja Ranna teed. Võrreldes endise alaga on see vähemalt kolm korda suurem ja sinna jääb umbes 500 majapidamist. Pirita linnaosa vanem Tiit Terik ei ole linnavolikogu eelmise aasta lõpus heakskiidetud parkimisala laiendamise otsusega sugugi rahul.

Tema arvates tuleks tasuline parkimine Pirita rannapiirkonnas kaotada, sest üheski teises Tallinna rannas ei ole midagi seesugust kehtestatud. Linnaosavalitsus saatis eelmise aasta septembris transpordiametisse ka vastava kirja, kuid see jäi hüüdja hääleks kõrbes. «Mina ei näe Pirita liikluskorralduse parandamiseks tasulise parkimise vajadust. Transpordiamet aga arvab, et sellega saab liiklust paremini suunata ning hoida ära väikeste tänavate kinniparkimist,» rääkis Terik.

Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli väitel kaitseb linn tasulise parkimisala laiendamisega eelkõige kohalike huve. Tema sõnul on Pirita inimesed nii transpordiametile kui linnaosavalitsusele kaevanud, et suvel ummistavad päevitajate autod kitsaid tänavaid ega lase koduhoovist välja sõita. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/120508/esileht/siseuudised/tallinn/329776.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus