iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ligi ei plaksuta maksureformile

Ligi ei plaksuta maksureformile

Rubriik: Äripäev

Kaisa Tahlfeld kirjutab Äripäevas, et eelmise aasta viiekordne töötuskindlustusmakse tõus on töötukassale töötute paisuva armee varjus kenakese polstri kasvatanud, rahandusminister Jürgen Ligi ei näe praegu aga vajadust suuremaks maksureformiks.

Rahandusministri sõnul on praegu tähtsaim töötute olukorra leevendamine. "See on tähtsaim kaalutlus, ent peab arvestama, et süsteem toodab ka ise töötust: mida kõrgem tööjõumaks, seda kergemini töökohad kaovad ja raskemini tekivad, mida suuremad hüvitised, seda passiivsem on töökoha otsimine ja kergekäelisem vallandamine. On ka teistpidine mõju, töötute ostujõu hoidmine hoiab ka sisenõudlust ja töökohti kriisi ajal pisut alles," kommenteeris Ligi.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4685/uud_uudidx_468505.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus