iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Leiba polnud, võid määriti vorstile

Leiba polnud, võid määriti vorstile

Rubriik: Äripäev

Äripäeva juhtkiri pajatab, et tänane Äripäev kirjutab sellest, kuidas inimeste jõukus on viie aastaga tublisti kasvanud. Palgasaajate tulpdiagrammi keskkoht on paisunud nagu keskmise eesti mehe vats. See annab märku jõuka keskklassi tekkimisest.

Äripäeval on hea meel tõdeda, et jõukas keskklass kasvab ka ilma astmelise tulumaksu abita. Jõuka keskklassi teke (tekitamine) on tegelikult olnud Keskerakonna loosung (ja jäägu selle idee väljamõtlemise õigus edasi Keskerakonnale).

Otse loomulikult oleks pidanud sellele kaasa aitama astmelise tulumaksu kehtestamine. Ümberjagamise kaudu - võttes ära rikkamatelt ja jagades vaesematele - pidi see keskklass, raskelt, aga ikkagi kujunema hakkama. Äripäeva tulpdiagramm näitab aga, et jõukas keskklass on kujunemas rohkem teenimise abiga. Ja see on asjade loomulik käik.

Kes veel viis aastat tagasi kuulus vaesemasse kildkonda, on liikunud keskklassi suunas, ütleme, et keskeltläbi aastateenistusega 100 000 krooni. Maksud maha. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3935/arv_juhtkiri.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus