iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Lauri Laubre sai maksuasjas lõpliku võidu

Lauri Laubre sai maksuasjas lõpliku võidu

Rubriik: Postimees

05.07.2006 Postimees online`is kirjutab Mirjam Mäekivi, et muusikaärimees Lauri Laubre võitis prokuratuuri valestardi tõttu kuueaastase maksumaratoni, millega pääses ligi 12,5 miljoni kroonisest maksunõudest.

Lauri Laubre ütles eile, et ei taha end 28. juunil jõustunud kohtuotsusega seoses eksponeerida. Ta märkis, et vastupidiselt varem ajakirjanduses avaldatule pole teda üheski kohtuastmes maksupettuses süüdi tunnistatud. «Me olime algusest peale veendunud, et mingit maksukuritegu pole olnud,» sõnas Laubre kaitsja Tarvo Lindma.

«Miks prokuratuur seda nii õnnetult lõpuni ajas, ei oska ma öelda.» Ajal, mil Laubre firmad 0-käibemaksuga kontserdipileteid ja ööklubide pääsmeid müüsid, puudus karistusseadustikus paragrahv, mille järgi oleks saanud maksupettuses süüdi mõista neid, kes kasutasid maksusoodustusi ja -vabastusi meelevaldselt. Täpsemalt vt siit: http://www.postimees.ee/050706/esileht/majandus/208223.php Sama kohta vt ka Päevalehest: http://www.epl.ee/artikkel_325200.html Pikem ülevaade on avaldatud Äripäevas: http://www.aripaev.ee/3272/uud_uudidx_327211.html?leht_id=3272

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus