iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Lätil õnnestus vähendada toiduvaru trahvi 90% võrra

Lätil õnnestus vähendada toiduvaru trahvi 90% võrra

Rubriik: Äripäev

Silvia Kruusmaa kirjutab Äripäevas, et Läti peab liigse toidu varumise eest maksma vaid 19 miljonit krooni trahvi, mida on 90% vähem kui Euroopa Komisjon alguses teada andis, vahendas BBN Läti ärilehe Dienas Biznessi tänast uudist.

Esialgu nõuti Lätilt toiduvarumise eest 235 mln krooni. Pärast seda, kui Läti andis Brüsselile täpsed statistilised andmed põhjuste kohta, miks toiduaineid varuti, vähendati trahvi 19 miljoni kroonini. Läti sai kõigist uutest liikmesriikidest kõige rohkem soodustust toiduvaru trahvi suhtes. Eesti trahvi vähendati 28% võrra.

Leedu trahvi kärbiti 81% võrra. Läti peab trahvi maksma 16 mln krooni lihavarude pärast, 3 mln krooni veini ja 829 000 krooni küüslaugu liigse varumise eest. Vt uudist: http://www.ap3.ee/Default.aspx

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus