iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Lasse Lehis: ettevõtete tulumaksuvabastus on oma aja ära elanud

Lasse Lehis: ettevõtete tulumaksuvabastus on oma aja ära elanud

Rubriik: Muud

Värskes ajakirjas Ärielu annab intervjuud EML juhatuse esimees Lasse lehise. Küsimusi esitab Rain Kooli. Maksumaksjate liidu juhatuse esimees Lasse Lehis usub, et riik korrigeerib varsti oma suhtumist nii ettevõtete kasumi tulumaksuvabastusse kui ka kaudsete maksude suurendamisse.

Meil on nüüd siis valitsuse kujutlus tuleva aasta riigieelarvest. Maksumaksjate liidu seisukohalt praegune maksupoliitika vist väga meeldiv ei tundu? Kõigepealt võib küsida, kas meil üldse on maksupoliitikat.

Minu ettekujutuses on poliitika midagi pikemaajalist ja sihikindlat – eesmärgi, taotluste ja vahenditega. Seda ei saa poliitikaks pidada, et tullakse mingil hetkel kokku, leitakse, et kaks miljardit on puudu ja hakatakse olemasolevate maksude pealt vaatama, mida neist võiks tõsta. Minu arust ei viita see poliitikale, vaid poliitika puudumisele.Loe täpsemalt: http://www.kalev.ee/est/?news=959577&category=9

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus