iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Läks transiit, mingu ka eksport

Läks transiit, mingu ka eksport

Rubriik: Äripäev

Viru Keemia Grupi juhatuse esimees Janek Parkman kirjutab Äripäeva arvamusküljel sellest, et nüüd, kus Eesti majandus hangub, kärbib valitsus kulusid, külmutab investeeringuid ja erastab riigivara. Kõik selleks, et tagada majanduse "pehme maandumine" pärast liiga pikka tarbimispidu.

Kõrvalt vaadates tundub, et pärast mõningat vastupunnimist ongi ministeeriumid "riigi õhemaks tegemise" kontseptsioonis kokkuleppele jõudnud ning riik on andmas panust selleks, et kodanikud võimalikult vähe kannataksid. Nii peaministri kabinetis kui ka majandusministeeriumis räägitakse vajadusest suurendada eksporti ning igati soosida ekspordipotentsiaaliga töötleva tööstuse - majanduse alustala - arengut. Keskkonnaministeeriumis on samal ajal käsil hoopis vastupidine protsess - käsi sirutatakse veelgi sügavamale tarbija taskusse, kui see seal enne oli.

Millest käib jutt? Jutt käib maksude tõstmisest niigi raskel ajal. Nimelt on ministeeriumil käsil seaduseelnõu, millega tõstetaks taas keskkonnatasusid.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4000/arv_kolumn_uus_400001.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus