iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Laiendataval parkimisalal elavad linlased saavad odava aastakaardi

Laiendataval parkimisalal elavad linlased saavad odava aastakaardi

Rubriik: Delfi

Garel Püüa kirjutab Eesti Päevalehes 1. aprillil jõustuvast uuest laiendatud tasulisest parkimistsoonist ja sellega seonduvast.

Aastakaardi omanik saab tasulisel parkimisalal tasuta parkida ainult kodu juures. 1. aprillist märgatavalt laiendatavale Tallinna kesklinna tasulisele parkimisalale sisse kirjutatud inimesed saavad endale vormistada aastase parkimiskaardi, mis maksab sümboolsed sada krooni.

“Inimene peab olema rahvastikuregistri järgi vähemalt aasta Tallinnas elanud ning taotluse esitamise ajal tasulise parkimisala piiresse sisse kirjutatud,” ütles transpordiameti arenguosakonna peaspetsialist Aado Kuuse. Aastakaarti võib taotleda kas auto omanik või kasutaja ning sellega saab parkida vaid kodu juures. “Esineb juhtumeid, kus mõni Tallinna kesklinnas äri ajav kodanik kirjutab ennast päevaks mingile aadressile sisse, kuid see tuleb tavaliselt hilisemal kontrollimisel välja,” nentis Kuuse. Sellistel puhkudel parkimisluba tühistatakse.

“Hinnanguliselt tekib juurde paar tuhat uut aastakaardiomanikku, sest praeguste parkimisala piiride puhul on elanikele väljastatud natuke alla kolme tuhande loa,” lausus Kuuse. Juhul kui kellelgi on mitu autot, saab ta kaardi siiski ainult ühele sõidukile. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/377664

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus