iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Läheneb tähtaeg metsatehingutest teatamiseks

Läheneb tähtaeg metsatehingutest teatamiseks

Rubriik: MTA

Maksu- ja Tolliamet tuletab klientidele meelde, et 10. jaanuaril on tähtaeg eelmisel kvartalil sooritatud metsa ja metsamaterjali ostu-müügi tehingutest teatamiseks.

Alates 01.01.2007 on kõigil füüsilistel ja juriidilistel isikutel, kes on ostnud või müünud metsamaterjali või kasvavat metsa kohustus esitada kvartaalselt ostu-müügiteatised järgneva kvartali esimese kuu 10. kuupäevaks. 10.

jaanuariks 2008 esitatakse andmed 2007. aasta IV kvartali kohta. Raieõiguse ning metsamaterjali müügi- ja ostutehingute teatises (vorm RMMOMT) olevate ridade paljususe korral on ettevõtetel võimalik teatis laadida otse raamatupidamisprogrammist xml-faili moodustamisel e-maksuameti/e-tolli kaudu. xml faili kirjeldus ja xml faili näidis on toodud MTA veebilehel aadressil http://www.emta.ee/?id=14400.

Ühtlasi tuletab MTA, et kel mõnes varasemas perioodis on jäänud raieõiguse ning metsamaterjali müügi- ja ostutehingute teatis esitamata, siis tuleb see esitada tagantjärele. Loe MTA pressiteadet: http://www.emta.ee/?id=23124&tpl=1026

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus