iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Laar kaitses foorumil ühetaolist tulumaksu

Laar kaitses foorumil ühetaolist tulumaksu

Rubriik: Delfi

Isamaa ja Res Publica Liidu esimees Mart Laar ütles Euroopa Komisjoni maksufoorumil Eesti maksusüsteemi kaitstes, et ühetaolist tulumaksu kasutavad riigid on võrreldes teiste muidu samas olukorras olevate riikidega saavutanud selgelt kiirema majanduskasvu.

„Aastatel 1995-2006 on Eesti kiiremini kui ükski teine üleminekuriik vähendanud vahet Euroopa keskmise elatustasemega, talle järgnevad Läti ja Leedu. Viimasel ajal on kiiret kasvu demonstreerinud ka 2004. aastal ühetaolisele tulumaksule üle läinud Slovakkia,“ lausus Laar pressiesindaja vahendusel. Laar rääkis Eesti majandusreformidest ning ühetaolise tulumaksu osast Eesti majanduskasvus, võrreldes selleks arenguid Eestis teiste Kesk- ja Ida-Euroopa riikidega.

Kokku on praeguseks Euroopas ühetaolisele tulumaksule üle läinud seitse riiki. Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=18628584

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus